“Laimas” labdarības namiņš šogad piepildīja Jēkabpils novada maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām!

Download PDF

Šī gada septembra sakumā, Jēkabpils novada Sociālais dienests saņēma Zīmola Laima aicinājumu piedalīties labdarības akcijā “Laimas” labdarības namiņš, kura mērķis ir piepildīt maznodrošināto bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām! Tā, Jēkabpils novada sociālie darbinieki kļuvuši par rūķu palīgiem, lai dāvātu prieku mūsu novada bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm! Sociālie darbinieki piedāvāja  bērniem aizpildīt speciālas kartītes ar savām izsapņotājām Ziemassvētku dāvanām un nogādāja kartītes uz Rīgu, kur   no 2017. gada 24. novembra līdz 2017. gada 23. Decembrim labdarības akcijas “Ziemassvētku namiņš” ietvaros sarūpētas Ziemassvētku dāvanas  133 Jēkabpils novada bērniem.

laima

Bērnu zīmētās kartītes glabāja ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, zābaki, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, kā, piemēram, slidas, slēpes, novusa galds, spinings, basketbola un volejbola bumbas, velosipēdi, un mūzikas instrumenti.

Decembrī un 2018.gadā janvāra sakumā dāvanas nogādātas bērniem.

Paldies Laimai, ka kāda bērna sapnis par Ziemassvētku brīnumu tika piepildīts!

 

Sociālā dienesta vadītāja                                                L.Zeltiņa

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv