Ziemassvētki Mežvijās

Kad zemi pārklāj baltais sniegs, kad sarma rotājas koku zaros un mājās sāk smaržot piparkūkas ,tuvojas Ziemassvētku laiks, jeb Kristus Dzimšanas svētki. Dienas paliek arvien īsākas, taču naktis, piebērdamas debesis ar zvaigžņu paklāju, uzzied savā burvībā. Cilvēki šajā laikā kļūst labestīgāki, vēlas veikt labos darbus. Gribas iepriecināt savus mīļos tuviniekus, līdzcilvēkus, ir vēlme izdarīt ko ļoti labu un ļaut saredzēt pasauli gaišās krāsās, pat tad, ja cilvēks jūtas vientuļš.

Pirmssvētku nedēļā Sociālajā aprūpes namā “Mežvijas”  pasākumu klāsta netrūka. 18.decembrī aprūpes namā norisinājās ziepju liešana, ko vadīja Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore – Jēkabpils novada deputāte Baiba Čākure. Pēc pasākuma katra iesaistītā persona varēja paņemt  ziepes ar domu uzdāvināt Ziemassvētkos kam vēlas.  Savukārt 21.decembrī sociālā aprūpes nama “Mežvijas” telpās pie eglītes tika sniegts Ziemassvētku koncerts, ko sniedza  Ābeļu pagasta vokālie ansambļi “Elēģija” un “Tomēr”.

Tā tuvojoties Ziemassvētkiem Sociālā aprūpes nama “Mežvijas” iemītniekiem 22.decembrī pasākumu bija sarūpējuši Mežgales rūķi Mežgales kultūras namā. Mežgales KN sabrauca kaimiņu pagastu un Jēkabpils novada  lieli un mazi rūķi, Jēkabpils novada sociālā dienesta darbinieki, lai pabūtu kopā ar “Mežviju” vecajiem ļaudīm.  Imītniekus iepriecināja ar dziesmām un dejām, ar nelielu teātri, ar Ziemassvētku dzejoļiem.   Priekšnesumus sniedza Zasas v-sk. 1.- 4. klašu bērni un  Kalna pagasta dramatiskais kolektīvs “Vienība”. Pēc priekšnesuma tika sagaidīts Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu un dāvanām, ko sarūpēja Jēkabpils novada pašvaldība, Z/S Liepas, kā arī apkārtējo pagastu labdari,kuri vēlējās iepriecināt iemītniekus.  Svētku apsveikumus teica Jēkabpils novada izpilddirektors J. Subatiņš ,  Leimaņu pagasta pārvaldes vadītājs A. Tropiks.

Paldies par dāvanām, par labiem vēlējumiem,un protams kopā būšanu.

IMG_20171222_111928 IMG_20171218_125033 IMG_20171218_101610 IMG_20171221_132512

Sociālā aprūpes nama ”Mežvijas” sociālais darbinieks – vadītājs Kaspars Vaišlis