Jēkabpils novada skolēni Zasā tiekas ar izaugsmes treneriem

Download PDF

30. novembrī Zasas vidusskolā Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros norisinājās pasākums “Savas dzīves kapteinis”. Pasākumā tikās četru novada skolu audzēkņi no Zasas vidusskolas, Dignājas, Dunavas un Ābeļu pamatskolām, kopā 29 astoto, devīto un desmito klašu skolēni.

Pasākumā skolēni iepazinās ar jauniešu izaugsmes treneriem – koučiem, Vinetu Saulīti un Daini Zaltanu.
VINETA SAULĪTE
“Man patīk atklāt cilvēkos personību un iespējas. No sirds, spēlējoties un brīvi” – šādi es jūtu savu misiju, un piepildu to, izmantojot koučinga metodes. Esmu ieguvusi starptautisku Erickson College International kouča sertifikātu.
DAINIS ZALTANS
Pēc 10 gadu pieredzes uzkrāšanas cilvēkresursu attīstības jautājumos, izveidoju savu biznesa un personīgās izaugsmes centru “DEVOX” (www.devox.lv/). Koučings kļuva par atbalstu izaugsmei un attīstībai, tādējādi priecājos dalīties ar praktiskiem “instrumentiem”, kas ļauj sasniegt mērķi daudz ātrāk un efektīvāk – tā ir izaugsme citā kvalitātē!
Skolēni izzināja sevi, mācījās izvirzīt savus karjeras mērķus, kopīgi centās noskaidrot, kā mācības skolā sasaistās ar profesionāļa karjeru nākotnē. Caur spēlēm un praktisku darbošanos skolēni atklāja un novērtēja savas stiprās puses un talantus, mācījās, kā izvirzīt un sasniegt savus mērķus, attīstīja komunikācijas prasmes un iemaņas, ieguva motivāciju nākotnes izvēlēm.
Paldies jauniešiem par aktīvu darbošanos pasākumā!
“SĀC RĪKOTIES uzreiz, lai sāktu veidot panākumiem piepildītu dzīvi.”

Anda Jurgeviča, karjeras konsultants

Skolas arhīva foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv