Aicina jauniešus piedalīties diskusijā “Kafija ar politiķiem”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. decembrī, Zasas kultūras namā, plkst. 15:00 norisināsies diskusija “Kafija ar politiķiem”.

Uz diskusiju “Kafija ar politiķiem” ir aicināti Jēkabpils novada jaunieši, pašvaldības speciālisti un Jēkabpils novada pašvaldības deputāti. Tikšanās mērķis ir veidot jauniešu, deputātu un pašvaldības speciālistu dialogu, lai veidotu vietējo sadarbības tīklu, jauniešu aktivitātes un iniciatīvu atbalsta veicināšanai.

Diskusijas norisināsies neformālā gaisotnē. Dalībnieki tiks sadalīti grupās, kuru ietvaros diskutēs par kādu noteiktu tēmu. Ik pēc 20 minūtēm tiks veikta maiņa, un visa grupa dosies pie nākamās tēmas. Kad visi dalībnieki izdiskutējuši visas tēmas, tie atgriežas pie sākotnējā galda un 30 minūšu laikā no uzrakstītajām idejām izstrādā līdz 3 konkrētām rekomendācijām.

Diskusija tiek īstenota projekta “Jēkabpils novada jauniešu forums “Cilvēks pievelk cilvēku” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot Jēkabpils novada jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā,sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Projekta ietvaros paredzētas divas aktivitātes: Diskusija “Kafija ar politiķiem” un 2018. gada martā Jēkabpils novada jauniešu forums “Cilvēks pievelk cilvēku”.

Projekta nr. 2-25/54 „Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Jaunieti, esi aktīvs, piedalies un izsaki savas domas!

Vairāk informācija pa tālr. 29354160; 27620204.

Jurgita Bareika,

Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciāliste

Print Friendly, PDF & Email