SIA ,,Kapačmuiža’’ – Jēkabpils novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2017”

1. decembrī Rundāles pilī jau otro gadu notika Zemgales Plānošanas reģiona organizētā uzņēmēju godināšana. Visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības bija izraudzījušas katra vienu titula „Gada uzņēmējs Zemgalē 2017” cienīgu ieguvēju.

Kandidāti tika vērtēti pēc daudziem kritērijiem. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā tirgus dalībniekam, tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte. Visi laureāti saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu.

Jēkabpils novada pašvaldība šogad izvirzīja Ābeļu pagasta uzņēmēju Jāni Kapaču, kura SIA ,,Kapačmuiža’’ nodarbojas ar augļkopību, piedalās programmā ,,Skolas auglis’’, kā arī nodrošina ar āboliem novada skolu ēdnīcas.
Ina Sēle,

Jēkabpils novada lauku attīstības konsultante
Foto Nauris Pauliņš
Print Friendly, PDF & Email