Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts

Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts, “Ielu vingrošanas konstrukciju un komandas tērpu iegāde”, kurš tika realizēt Jēkabpils novada NVO iniciatīvu konkursa ietvaros.

Projekta mērķis bija veicinātu jauniešu brīvā laika pavadīšanas dažādošanu Jēkabpils novadā un nodrošinātu iespēju jauniešiem nodrošināt paraugdemonstrējumus arī vietās kurās esošā infrastruktūra to nenodrošina.
Biedrības “Street Warriors” konstrukciju un komandas tērpu iegādi finansiāli atbalstīja Jēkabpils novada pašvaldība ar finansējumu 521 euro apmērā.
Projekta ietvaro ar paraugdemonstrējumiem, šovu un skolu tūri mūs varēja satikt dažādos pasākumos, piemēram, Jēkabpils novada svētkos, Ģimeņu festivālā, Sēlijas novada jauniešu dienā, sporta svētkos un daudzos citos pasākumos arī ārpus Jēkabpils novada.
Paldies par atbalstu Jēkabpils novada pašvaldībai, Zasas pagasta pārvaldei un šoferim , kā arī Jurgitai Bareikai par sniegto atbalstu!

Jaunieši no biedrības “Street Warriors Zasa”

Vidusdaugavas Televīzijas 28. augusta sižets:

Print Friendly, PDF & Email