Ābeļu pamatskolas iesaistīšanās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un poļu biedrības “Rodacy”projektā

Download PDF
Ābeļu pamatskolas skolēni šogad piedalījās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un Jēkabpils pašvaldības līdzfinansētā jauniešu sabiedrības projektā “Piederībasiedvesma Latvijas valstij Ita Kozakēviča”, kurš ilga no 2017. gada 5. jūnija līdz 2017. gada 15. oktobrim.

Pavisam kopā darbojās 7 grupas. No Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils 2. vidusskolas, divas grupas no Ābeļu pamatskolas. Viena grupa 8 skolēnu sastāvā, kuru vadīja skolotāja Sandra Utināne, izstrādāja un iesniedza biedrībai “Rodacy” izpētes darbu par tēmu “Itas Kozakevičas personība, dzīves ceļš līdz Tautas frontei (līdz 1990. gadam)”, otra grupa skolotājas Silvas Zepas vadībā pētīja Itas Kozakēvičas dzimtaskoku, kā arī savu dzimtu saknes.

23. oktobrī 2. vidusskolas telpās notika jauniešu darba grupu pētīto tēmu interaktīvās prezentācijas.
Pēc čakli un radoši padarītā darba projekta ietvaros mums tika dāvāta jauka ekskursija uz Rīgu. Apmeklējām Tautas frontes muzeju, paciemojāmies Itas Kozakēvičas vārdā nosauktajā vidusskolā kur ēdām garšīgas pusdienas. Pēc tam mums bija izklaidējoša dāvana uz batutu parku “Jump Space”, kur mēs visi kārtīgi izlēkājāmies. Mājupceļā visi bijām kaut arī noguruši, tomēr priecīgi un gandarīti. Jaunieši kopā darbojoties bija sadraudzējušies un būtu gatavi turpināt strādāt pie līdzīgiem projektiem.
Milāna Kravceva, 7.kl.

batutu parkā

Itas Kozakevičas skolā

projekta prezentācija 2.vsk

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv