17. novembrī Rīgas pilī notika Latvijas proklamēšanas 99. gadadienai veltīta pieņemšana uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem pie Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. Jēkabpils novadu pārstāvēja Jēkabpils novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Vanags un Kalna pagasta z/s “Krasti” īpašnieks Jānis Gaidis. Attēlā: Sēlijas novadu apvienības pārstāvji.

1.rindā.no kr.: 1.- Artis Kronītis, Kronīšu kokapstrāde Neretas novada Zalves pagastā; 2.- Arvīds Kviesis, Neretas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 3. - Irēna Sproģe, Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja; 4. - Raimonds Vējonis, Latvijas Valsts prezidents; 5. - Vija Dzene, Aknīstes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja; 6. - Maira Tauriņa, SIA Dona līdzīpašniece Salas novada Salas pagastā; 7. - Jānis Gaidis, z/s Krasti īpašnieks Jēkabpils novada Kalna pagastā; 8. - Guntis Libeks, Jaunjelgavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 2.rindā no kr.: 1. - Valdis Banders, KS Ritenis valdes priekšsēdētājs Viesītes novada Saukas pagastā; 2. - Alfons Žuks, Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 3. - Austris Vārna, z/s Dālderi īpašnieks Aknīstes novada Gārsenes pagastā; 4. - Aivars Vanags, Jēkabpils novada pašvaldības domes priekšsēdētājs.

1.rindā.no kr.: 1.- Artis Kronītis, Kronīšu kokapstrāde Neretas novada Zalves pagastā; 2.- Arvīds Kviesis, Neretas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 3. – Irēna Sproģe, Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja; 4. – Raimonds Vējonis, Latvijas Valsts prezidents; 5. – Vija Dzene, Aknīstes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja; 6. – Maira Tauriņa, SIA Dona līdzīpašniece Salas novada Salas pagastā; 7. – Jānis Gaidis, z/s Krasti īpašnieks Jēkabpils novada Kalna pagastā; 8. – Guntis Libeks, Jaunjelgavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 2.rindā no kr.: 1. – Valdis Banders, KS Ritenis valdes priekšsēdētājs Viesītes novada Saukas pagastā; 2. – Alfons Žuks, Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs; 3. – Austris Vārna, z/s Dālderi īpašnieks Aknīstes novada Gārsenes pagastā; 4. – Aivars Vanags, Jēkabpils novada pašvaldības domes priekšsēdētājs.