Dunavas kultūras nama līnijdeju grupas “Maybe” dejotājas atgriežas no Latvijas čempionāta ar medaļām

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šī gada 12. novembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisinājās astotais Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju čempionāts. Tajā, dažādās vecuma un sagatavotības grupās, startēja 128 līnijdejotāji no visas Latvijas. Starp dalībniekiem bija arī Jēkabpils novada Dunavas kultūras nama līnijdeju grupas “Maybe” dejotājas – Rēzija un Katrīna Ērgles un Ksenija Šulte. Meitenes čempionātam sagatavoja līnijdeju grupas “Maybe” vadītāja Līga Navicka.

Latvijas čempionātā dalībnieces no Dunavas dejoja trīs dejas – “Mamita”, “Blackpool By The Sea” un “Got A Feeling”. Māsas Rēzija un Ksenija startēja grupā “Social Teen Female”, kurā Katrīnai nedaudz pietrūka līdz goda pjedestālam, jo tika izcīnīta ceturtā vieta. Savukārt, Rēzija sīvajā jauniešu konkurencē ieguva godalgoto trešo vietu.

Ksenija startēja grupā “Social Adult Female”, konkurence bija lielāka nekā jauniešu grupā, bet tas dejotājai neliedza parādīt savu dejotprasmi un čempionātā iegūt godalgoto zelta medaļu.
Jāpiemin, ka Latvijas čempionātā Dunavas dejotājs piedalījās pirmo reizi. Gandarījums, ka darbam, ko ieguldījusi gan kolektīva vadītāja Līga, gan visas dejotājas, ir redzami augļi. Šīs sacensības ir iedrošinājušas un devušas pārliecību, ka dejotājas spēj sasniegt rezultātus Latvijas mērogā un jau tiek uzstādīti jauni mērķi un plānots startēt sacensībās lielākam dejotāju pulkam.
Paldies par atbalstu sacensību klātienē kolektīva vadītājai Līgai Navickai, “Maybe” dejotājām Aijai un Rasai un šoferi Alvim!
Aicinām visus dejotgribētājus pievienoties Dunavas kultūras nama līnijdeju kolektīvam “Maybe”. Lai sapņi piepildās!
Līnijdeju grupas “Maybe” dejotāja Ksenija Šulte un
Dunavs KN vadītājas p.i. Ieva Dreimane
Foto: Līga Navicka
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv