Lekcija par sirds un asinsvadu profilaksi pieaugušajiem

Download PDF
20. oktobrī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Kalna pagasta kultūras namā, Dubultos norisinājās pirmā no 3 lekcijām par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Lekciju vadīja ģimenes ārste, endokrinoloģe Anita Eglīte. Sirds asinsvadu slimības ir izplatītākais nāves iemesls Latvijā, tāpēc ir ļoti svarīgi uzzināt par profilakses iespējām, kā arī kā sekmīgi sadzīvot ar sirds slimībām. Ārstu rokās ir palīdzēt mums izveseļoties, bet mūsu uzdevums ir sargāt savu veselību no dažādiem riska faktoriem – neveselīga dzīvesveida, kaitīgiem ieradumiem, laicīgi neatklātiem un neārstētiem veselības traucējumiem. Lekcijā uzzinājām arī dažādus praktiskus padomus kā palīdzēt līdzcilvēkiem, kam ir sirds slimības. Pēc lekcijas dalībniekiem bija iespēja veikt veselības testus nosakot savu asinsspiedienu, hemoglobīna, holesterīna un glikozes līmeni asinīs, kā arī iegūto testu konsultācijas ar rekomendācijām par iegūtajiem rezultātiem.

29. novembrī plkst.17:00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā norisināsies Anitas Eglītes vadītā lekcija par sirds un asinsvadu slimībām, kā arī iedzīvotāji varēs veikt bez maksas veselības testus un saņemt mediķa konsultācijas.
Projekta vadītāja

Baiba Čākure
Autores foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv