Tautas Saimes grāmata – iespēja atstāt vēstījumu nākotnei

Download PDF

Jek_novJēkabpils novadā ceļu uzsākusi Tautas Saimes grāmata – iespēja ikvienam iedzīvotājam dalīties iespaidos par Latviju, pastāstīt nedaudz par sevi un atstāt arī kādu vēlējumu valstij un līdzcilvēkiem nākotnē, ar roku to ierakstot gaišajās grāmatas lappusēs. Ar ierakstiem dalīties aicināti gan goda pilsoņi, gan simtgadnieki, gan iestādes, biedrības, skolotāji, uzņēmēji.. visi, visi interesenti. Drīkst ievietot arī kādu zīmīgi fotogrāfiju.

Kā uzsver iniciatīvas autori – Rīgas Aktīvo senioru alianse “RASA” – tā būs visas Latvijas iedzīvotāju dāvana Latvijai simtgadē. Vairāki šīs grāmatas eksemplāri jau ceļo pie cilvēkiem visā Latvijā, nu viens no tiem nonācis arī Jēkabpils novadā.

Grāmata novadā var atrasties līdz valsts svētkiem, tālāk ar ierakstiem tajā dalīsies Krustpils novada iedzīvotāji, tādēļ grāmata ļoti strauji mainīs atrašanās vietu (pagastus). Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības sociālajos tīklos, interesēties pie bibliotekāriem, kā arī lūkot pēc iespējas tajā ierakstīties kādā no novada pasākumiem, piemēram, folkloras kopas “Dignōjīši” jubilejas sarīkojumā, novada Stipro ģimeņu godināšanas pasākumā Zasā, Lāčplēša dienā Leimaņos, kā arī novada Valsts svētku sarīkojumā Kalna pagastā.

Akcijas noslēgumā 2018. gada septembrī grāmatas svinīgi tiks nodotas Valsts Prezidentam Raimondam Vējonim, kas pēc tam tās nodos glabāšanai Nacionālajā bibliotēkā.

Aptuvenais grāmatas ceļošanas grafiks:

Grafiks

K.Sēlis

Autora foto

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv