24. novembrī Mežgalē lekcija par psiholoģiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem

Download PDF
24. novembrī plkst. 10:00 sociālās aprūpes namā “Mežvijas” Leimaņu pagastā lekcija par psiholoģiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem.
Lekciju vadīs Saiva Brūdere-Ruska, psiholoģe (Mg. psych.), Biodanza un Tanzpro-Biodanza skolotāja-trenere, Smilšu spēles terapijas praktizētāja. Iekšējā motivācija un vēlme palīdzēt ir aizvedusi pie regulāras zināšanu papildināšanas, lai apgūtu praktiski pielietojamas metodes, kā cilvēki varētu uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Pamatdarbs tiek veikts pirmsskolas izglītības iestādēs, kur liela loma ir darbam ar bērnu vecākiem gan individuāli, gan vadot sapulces un seminārus. Privātpraksē psiholoģiskā konsultēšana tiek īstenota gan pieaugušajiem par dažādām aktuālām grūtībām, gan bērniem, t.sk., izmantojot Smilšu spēles terapiju. Vairāku projektu ietvaros vadītas lekcijas par dažādām ar psiholoģiju saistītām tēmām atšķirīgām auditorijām. Regulāru grupu, semināru un nometņu ietvaros tiek vadītas Biodanza nodarbības gan pieaugušajiem, gan ģimenēm ar bērniem. Viens no spilgtāk atmiņā palikušajiem semināriem notika vasarā Igaunijā nometnē cilvēkiem ar multiplo sklerozi. Katra pieredze ir būtiska, ja tajā vispirms tiek saskatīts cilvēks un viņa vērtība.

Lekcija BEZ MAKSAS, bez iepriekšējas pieteikšanās. Informācija pa tālr. 28677242 vai rakstot baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

Lekcijas tiek īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv