NVA aicina piedalīties “Atvērto durvju dienā personām ar invaliditāti”

Download PDF

Eiropas Darba devēju dienas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus un organizācijas, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties pasākumā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”.

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam no 2017.gada 5.oktobra līdz 25.oktobrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā) NVA Jēkabpils filiālē.

(Darba meklētāji ar invaliditāti – no 2017.gada 12.oktobra līdz 27.oktobrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu (veidlapa pielikumā).

Augstu vērtējot līdzšinējo sadarbību, būsim gandarīti, ja radīsiet iespēju piedalīties un informēt savus biedrus par dalības iespēju šajā pasākumā, kas palīdzēs satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, veicinās sabiedrības atvērtību un vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas Latvijas darba tirgū.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet pa tālr.nr. 65236655, 26176873 vai rakstiet uz e-pastu marina.belova@nva.gov.lv.

Pieteikuma veidlapas:

Marina Belova

Nodarbinātības valsts aģentūra

Jēkabpils filiāles

nodarbinātības organizators

marina.belova@nva.gov.lv

Tālrunis: 65236655, 26176873

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv