12. un 24. oktobrī Jēkabpilī VID seminārs par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros

2017. gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus, kas nozīmē, ka ar 2018.gada 1.janvāri gan uzņēmējus, gan privātpersonas skars būtiskas izmaiņas nodokļu jomā.

Tādēļ VID ir uzsācis bezmaksas semināru ciklu, lai skaidrotu kā izmaiņas, kuras būs spēkā jau no 2018.gada 1. janvāra, ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas.

Aicinām apmeklēt VID bezmaksas seminārus Rīgā un visā Latvijā. Semināri notiek jau tagad un turpināsies arī novembrī un decembrī. Informācija par semināru norises vietām un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnē sadaļā “Aktualitātes/Notikumi” . Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus.

Semināri oktobrī Jēkabpilī:

12.10.2017. pl. 10.00

24.10.2017. pl. 10.00

Norises vieta: Draudzības aleja 2.

Sīkāka informācija šeit >>

 VID tīmekļa vietnē www.vid.gov.lv izveidota arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?”.

Plašāka informācija par nodokļu reformu pieejama Finanšu ministrijas mājaslapā un Saeimas mājaslapā.

 

Evita Teice-Mamaja

Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldes

Sabiedrisko attiecību daļas

galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv