Norisinājušies 3 sporta pasākumi iedzīvotājiem

Pagājušajā nedēļā Jēkabpils novadā norisinājās Eiropas sporta nedēļa, kurā iedzīvotājiem bija iespējams bez maksas piedalīties dažādās veselību veicinošās aktivitātēs. Pasākumi tika realizēt projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Aizvadīti 3 pasākumi: Nūjošanas iepazīšanās nodarbība un nūjošanas festivāls Zasas parka teritorijā, veselības takas pasākums Dignājā, kā arī mācījāmies kā pareizi izmantot āra trenažierus un veicām fiziskas aktivitātes svaigā gaisā Dunavā. Dalībnieki mācījās kā pareizi iesildīties pirms un atsildīties pēc nodarbības, kā arī ieguva ne vien praktiskas, bet arī teorētiskas zināšanas par veselīgu slodzi.

Pasākumus vadīja fizioterapeite Aleksandra Krūmiņa: „Prieks, ka vietējie iedzīvotāji aktīvi iesaistījās neatkarīgi no laika apstākļiem un vecuma, izrādīja interesi par iepazītajām aktivitātēm, kā arī izrādīja vēlēšanos turpināt nodarboties ar sporta aktivitātēm.  „Nūjošanas festivālā” un „meža kaķa” trasē pašiem veiklākajiem bija iespēja piedalīties arī sacensībās. Pamatojoties uz izrādīto interesi un apmeklētību ir redzams, ka šādi pasākumi ir nepieciešami, lai veicinātu fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu. Aicinu iedzīvotājus arī turpmāk izmantot pieejamo sporta inventāru fizisko aktivitāšu uzsākšanai un turpināšanai.”

Ar fotogaleriju no mācībām Dunavā var iepazīties šeit >>

Ar fotogaleriju no mācībām Dignājā var iepazīties šeit >>

Projekta vadītāja

Baiba Čākure

Autores foto

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv