Jēkabpils novada atklātais “Futbola kauss” Dignājā

30. septembrī (2017) Dignājā tika svinēti futbola svētki, kas bija arī noslēdzošais Eiropas sporta nedēļas pasākums Jēkabpils novadā. Šogad futbola kausā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās, un labākās 2 cīnījās tālāk ceturtdaļfinālā.

Veiksmīgākās šī gada komandas bija: „Krustpils juniori” (3. vieta) ar komandas sastāvu – Jevgēnijs Haikins, Artjoms Seukovs, Boriss Carjovs, Daniels Morozovs, Adrians Ihikins, Artis Daģis, otro vietu izcīnīja Jēkabpils komanda „BBG” ar sastāvu – Linārs Strautiņš, Aleksandrs Gargazins, Rihards Leitāns, Dairis Jakubovskis, Mārtiņš Voltmanis un Ingus Silakrankers, savukārt zelta medaļas un šī gada lielo kausu godam nopelnīja mājinieku komanda „Dignāja”, kuru pārstāvēja – Ivars Sirmulis, Igors Melbārdis, Modris Lizinskis, Pēteris Mikulāns, Elvis Krēsliņš, Kristians Puško, Juris un Mārcis Mašinskis.

Papildus futbolam, kā jau ierasts, sacensību dalībniekiem bija iespējams sacensties individuālajās sacensībās, kur visvairāk – 28 reizes – pie stieņa pievilkās, kā arī precīzākais lidojošo šķīvīšu dartos bija Dairis Žerkovs. Sauszemes makšķerēšanā labākais bija Toms Jurgevičs. Paldies Dignājas sabiedriskajam centram, kas bija sarūpējis gardu zupu futbola kausa dalībniekiem un skatītājiem, kā arī Dignājas pamatskolas komandai par laukuma sagatavošanu.
Uz tikšanos 21. oktobrī galda spēļu turnīrā Rubeņos!
Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv