Makšķerēšanas sacensības “Jēkabpils novada Līdaka 2017”

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu „Bancāns” šogad organizēja 3 posmu sacensības, kas kopumā pulcēja vairāk kā 70 dalībniekus ne vien no mūsu, bet arī no tuvākiem un tālākiem novadiem un pilsētām. Pasākumi norisinājās Priekulāna un Klaucāna ezeros, un beidzamais posms Daugavas upē Dunavas pagastā. Paldies Dunavas pagasta pārvaldniekam ar komandu, kā arī Priekulāna ezera atpūtas vietas īpašniekiem par viesmīlību.

Makšķernieku kluba “Bancāns” pārstāvis Aivars Liepkalns stāsta: „Ir noslēgušās makšķerēšanas sacensības, ko rīkojām kopā ar Jēkabpils novadu, un kas notika trijos posmos. Pirmkārt gribam teikt lielu paldies Baibai Čākurei par darbu ko viņa šajos pasākumos ieguldīja, vēl milzīgāku paldies gribam pateikt mūsu galvenajam sponsoram, veikalam Huberts, Gatim Binātam un Ingai Binātei par superīgajām balvām. Trešais noslēdzošais posms notika Dunavā, Daugavā. Lai gan zivis negribēja nāk pie mums atrādīties un nosvērties tomēr bez lomiem neizpalika. Un veiksmīgākais makšķernieks izrādījās Raimonds Vilnragis, kas spēja krastā dabūt nelielu līdaciņu un nelielu zandartu, kas viņam arī garantēja pirmo vietu kopvērtējumā, otrais palika Raitis Savičš, kas krastā iznesa vairākus skaistus asarīšus, bet trešo vietu ieņēma Ivans Kovrigo, kas gan tika tikkai pie viena asarīša, toties gandrīz puskilograma svarā. Kopvērtējumā gan lomu spēlēja tas cik dalībnieki bija apmeklējuši posmus. Tātad, kā jau minēju kopvērtējumā pirmo vietu ieņēma Raimonds Vilnragis, otro vietu ieņēma arī tik pat uzcītīgs sacensību dalībnieks Juris Šteinbergs, bet trešās vietas ieguvēju nācās noskaidrot izlozes veidā, jo abi dalībnieki kopumā divos posmos bija ieguvuši vienādu punktu skaitu, pēc izlozes rezultātiem trešā vieta tika piešķirta Ingusam Gaidim. Šī visnotaļ bija superīga pieredze mums visiem, labi pavadīts laiks, un neaprakstāmas emocijas. Liels paldies visiem kas mūs uzņēma, kas palīdzēja un atbalstīja. Un paldies visiem dalībniekiem. Tiekamies nākamgad, un cerams vēl lielākā pulkā. Ne asakas visiem!”

<< VISI REZULTĀTI >>

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv