Noslēgušās apmācības jauniešiem “IT as a tool”

15. septembrī, Zasas pagasta kultūras namā tika aizvadītas apmācības Jēkabpils novada jauniešiem “IT as a tool”. Apmācību mērķis bija veicināt jauniešu izpratni par sociālo mediju lietošanu vēršot uzmanību uz drošību internetā.

Apmācības norisinājās visas dienas garumā, sākot no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.10. Dienas laikā jaunieši apskatīja tādas tēmas kā drošība internetā, sociālās platformas, medijizglītība un kritiskā domāšana. Ar dažādu metožu, radošu aktivitāšu palīdzību jaunieši tika iesaistīti sarunās un aicināti izteikt savu viedokli un dalīties pārdomās par saviem mediju lietošanas paradumiem.
Apmācības vadīja drossinternets.lv reģionālais lektors Normunds Vilce. Kā pats lektors uzsvēra, tad viņa uzdevums nebija aizrādīt par to ko un kā nevar, bet tikai parādīt sekas, kas var rasties neapdomīgas rīcības rezultātā internetā.
Apmācībās piedalījās 25 jaunieši no Jēkabpils novada skolām. Lielu paldies sakām skolām par atbalstu un iesaistīšanos pasākumā, Zasas kultūras nama vadītājai Laurai Aišpurei par atbalstu pasākuma organizēšanā, Sēlijas novadu jauniešu apvienības “SēJa” pārstāvēm Klintai un Kitijai par palīdzību apmācību organizēšanā, kā arī jauniešiem par dalību apmācībās.
Apmācības norisinājās projekta ““Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493. Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.
Jurgita Bareika
Projekta vadītāja
Autores foto
Publikācija tapusi sadarbībā ar Eiropas Savienību. Par publikācijas saturu atbildīga vienīgi Jēkabpils novada pašvaldība un tā neatspoguļo Eiropas savienības vai ALDA uzskatus.
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv