Onkoloģisko slimību profilakses diena Jēkabpilī. Uzzini, kā izvairīties no vēža!

Vēzis – slimība, par kuru ikviens no mums labprāt nekad nedzirdētu un izliktos, ka tāda nemaz neeksistē. Zināšanas par šo slimību rada priekšnosacījumus iespējai no tās ne vien izvairīties, bet arī laikus to atklāt un izārstēt. Kā rīkoties, lai sevi maksimāli pasargātu no biedējošās diagnozes, un kā palīdzēt sev un tuviniekiem, kurus slimība tomēr skārusi?

Lai informētu Jēkabpils iedzīvotājus par labākajām vēža profilakses tendencēm, projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) 29. septembrī plkst. 13.00 Jēkabpils Sociālajā dienestā, Brīvības ielā 45, norisināsies Onkoloģisko slimību profilakses diena. Tajā būs iespēja noklausīties divu onkologu – ķīmijterapeitu lekcijas, kā arī uzdot interesējošus jautājumus.

Mārīte Andersone, praktizējoša onkoloģe ar 32 gadu darba stāžu, stāstīs par biežāk sastopamajiem audzējiem un to ārstēšanas iespējām, priekšvēža stadijām, kā arī dažādiem faktoriem, kuri veicina slimības attīstību. Savukārt onkoloģe Marina Babuškina savā lekcijā informēs par pareiza uztura, kustību un dzīvesveida principiem, kuri ļaus iespēju robežās maksimāli izvairīties no saslimšanas ar onkoloģiskām kaitēm.

Pēc lekciju noklausīšanās ikviens varēs uzdot jautājumus ārstēm un iesaistīties diskusijā, kurā tiks minēti arī pozitīvie piemēri un stāsti, jo vēzi ir iespējams uzvarēt. Šī ir lieliska iespēja uzzināt būtiskāko informāciju, lai palīdzētu arī citiem, ne vien sev pašam!

Ieeja bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruni 28305097.

Uz tikšanos 29. septembrī!

 

Plašāka informācija:

Lea Briede, pasākuma organizatore

+371 28611154

lea@divigani.lv

Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

+371 26085401

jekabpils.veseliba@inbox.lv

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv