27. septembrī Slatē būs Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros – „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”.Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Septembrī turpinām tradīciju, tādēļ aicinām visus interesentus 27.septembrī plkst. 11.00 Slates sabiedriskajā centrā ( Rubenes pagasts, Jēkabpils novads). Savā pieredzē un ar saistošu informāciju dalīsies lektori:

Mārtiņš Skujiņš, SIA “Saimniecība vistiņas” valdes priekšsēdētājs –  “Biznesa attīstība lauku vidē, izmantojot izplatības iespējas internetā”.

Māris Zvērs, SIA “Zvērs Archery” valdes priekšsēdētājs – „Kā hobijs kļūst par biznesu”

 

Mārtiņa Skujiņa un viņa kompanjonu interneta tirdzniecības veikala www.inkubatori.lv bāzes vieta ir Zasas pagastā, Jēkabpils novadā un veiksmīgi darbojas vistkopības jomā, piedāvājot iegādāties inventāru. Arī šis ir veiksmīgais piemērs, kā uzdrošināties iesaistīties uzņēmējdarbībā un piepildīti saimniekot un dzīvot ārpus pilsētas.

Māris Zvērs ir jaunietis no Madonas novada, kurš savu aizraušanos – šaušana ar loku un loku izgatavošana – ir pārvērtis biznesā (www.facebook.com/Zversarchery/). Tādejādi, dzīvo darot sev patīkamu darbu. Arī viņš ir atradis iespēju, kā atrast klientus caur internetu, bet šis nav klasiskais interneta veikala stāsts – to uzzināsim 27.septembrī!

Pie tam, būs iespēja iemēģināt roku loka šaušanā ar SIA „Zvērs Archery” izgatavotajiem lokiem! Lieki teikt – šāda iespēja bieži negadās.

 

Visi mīļi aicināti!

Kā ierasts – tikšanās ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Lauku eksporta klubi tiek veidoti, lai papildinātu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aktivitātes Latvijas reģionos, iedrošinot esošos un topošos uzņēmējus veidot un saglabāt darba vietas uzsākot/turpinot eksportu, tādējādi stabilizējot arī kopienu ekonomiku. Šobrīd jau esoši veiksmīgi uzņēmēji dalās savā pieredzē, lai palīdzētu lauku kopienām kļūt ilgtspējīgākām un kopīgi veicinātu Latvijas lauku telpas attīstību.

Lauku Eksporta klubu tikšanās noris LEADER programmas ietvaros, sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauku atbalsta dienestu.

PASĀKUMA PLĀNS

 

Lelde Uzkure

T.26011317

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv