Jēkabpils novads piedalās IV Tūrisma informācijas tirgū Pļaviņās


9. septembrī Pļaviņās norisinājās IV Tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu pārstāvji. Plašs bija amatnieku un mājražotāju piedāvājums – pinumi, ziepes, mājas vīns, maize, saldumi, neparasti ievārījumi, adījumi un citi roku darbi.

No Jēkabpils novada piedalījās Sēlijas prasmju muzejs (vadītāja Edīte Balode) ar plašu tūrisma informācijas stendu un bukletiem., biedrība “Sēļu pūrs” (koordinatore Daina Alužāne) demonstrēja un popularizēja sēļu tautas tērpus, biedrība “Ūdenszīmes” piedāvāja savus ražojumus: stikla rotas, pulksteņus u.c., Baiba Čākure apmeklētājus priecēja ar dekoriņiem – laimes un sapņu ķērājiem, kuri bērnu un jauniešu vidū bija ļoti pieprasīti. Par nokļūšanu Tūrisma informācijas gadatirgū Pļaviņās, palīdzēšanu telšu uzmeistarošanā un mantu nogādāšanā ierādītajās vietās, pateicība Zasas pagasta šoferim Arnim Timpam.

Tirgus apmeklētaji ne tikai iepazina nākamās Latvijas apceļošanas pieturvietas un galamērķus, bet arī iegādājās vietējos ražojumus. Atpūtai un izklaidei uzstājās neparastais duets no Ogres “Santehniķi” un izglītojoši izklaidējošais “ZINNOO centrs” ar eksperimentu šovu. Tika piedāvāts arī brauciens pa Daugavu ar kuģīti “Vīgante”, izbraucieni ar retro-vāģīšiem bērniem, izjāde ar poniju Leksus. Pasākumā koncertēja JDK “Daugaviņa”, kapela “Klintaine”, leģendārie Pļaviņu muzikanti, saksofonists Jānis Briška.

Lai gan visu dienu lija, pasākums bija apmeklēts. Par Jēkabpils novada tūrisma objektiem interese bija liela. Prieks bija apmeklētājam piedāvāt tikko izgatavotos Jēkabpils novada bukletus, a/s “Rūme” un Sēlijas prasmju muzeja informatīvās skrejlapas.

Nākamo V Tūrisma informācijas tirgu organizēs Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs.

Sēlijas prasmju muzeja vadītāja Edīte Balode

Autores un plavinunovads.lv foto


Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv