Aicinām piedalīties apmācībās “Zero waste”

jurgita

Projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros tiek organizēt apmācības Jēkabpils novada  iedzīvotājiem ‘Zero waste”.Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Apmācības norisināsies 19.septembrī, plkst. 18.00, Dignājas sabiedriskajā centrā ( Dignājas pamatskolā). Dalība apmācībās bez maksas.

Apmācību tēma – Zero waste, jeb dzīve bez atkritumiem.

“Tā ir filozofija, kura iedrošina pārdomāt mūsu ikdienu – ko, cik daudz un kā patērējam. Vienkārši sakot, padomāt un pārbūvēt modeli, kā dzīvojam, patērējam un metam lietas ārā. Zero Waste ir par citādu resursu ciklu, pie kāda esam pieraduši. No nopirku, palietoju vai nepalietoju un izmetu uz varbūt varu iztikt, lietot atkārtoti vai uztaisīt, un tad šķirot”/seekthesimple.com/

Apmācības norisināsies divās daļās: Pirmā daļa –  lekcija par to, kas ir Zero waste , otrā apmācību daļa- praktiska nodarbība par to, kā mājas apstākļos pagatavot zobu pastu (materiāli tiks nodrošināti).zero_waste

Apmācības vadīs bloga http://www.seekthesimple.com/ autore Laura Arnicāne.

Vietu skaits uz nodarbību ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties apmācībām pie Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciālistes Jurgitas Bareikas līdz 18.septembrim, rakstot jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv, vai zvanot 27620204.

Apmācības  tiek organizēta projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493. Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Projekta vadītāja
Jurgita Bareika
Publikācija tapusi sadarbībā ar Eiropas Savienību.
Par publikācijas saturu atbildīga vienīgi Jēkabpils novada pašvaldība un tā neatspoguļo
Eiropas savienības vai ALDA uzskatus.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv