Apmācības jauniešiem “It as a tool”

jurgita

Projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros tiek organizēt apmācības Jēkabpils novada  jauniešiem ‘It as a tool”.  Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Klikšķini uz Lasīt tālāk, lai uzzinātu vairāk!

it_as_toolApmācību mērķis ir veicināt dalībnieku izpratni par  informāciju tehnoloģiju un  mediju  lietojumu kā arī drošību internetā.

Apmācības norisināsies  15.septembrī, Zasas kultūras namā. Apmācību ilgs no plkst. 9.00 līdz 14.10. Aicinām Jēkabpils novada jauniešus iesaistīties  un attīstīt savas zināšanas.

Apmācības vadīs drossinternets.lv reģionālais lektors Normunds Vilce.

Normunds Vilce: “Ikdienā darbs ir saistīts ar jauniešiem un  liela daudzuma informācijas apmaiņu, un tajā brīdī sekojot un caurskatot internetu, lielu nozīmi pievēršu drošībai un jauniešu uzvedībai tīmeklī. Mans mērķis noteikti nav kādam aizrādīt par to ka tā nevar, bet tikai parādīt sekas, kas var rasties neapdomīgas rīcības rezultātā.”

Apmācību programma

Laiks Tēma
9:00-10:20 Drošība internetā
10:20-11:10 Sociālās platformas
11:10-11:20 Pārtraukums
11:20-11:50 Medijizglītība
11.50 – 12.30 Pusdienas
12.30-13.00 Radošs uzdevums
13.00-13:40 Kritiskā domāšana
13:40-14.10 Radošs uzdevums

Pieteikšanās apmācībām pie Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciālistes Jurgitas Bareikas līdz 14.septembrim, rakstot jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv, vai zvanot 27620204.

Apmācības  tiek organizēta projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493. Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Projekta vadītāja
Jurgita Bareika
Publikācija tapusi sadarbībā ar Eiropas Savienību.
Par publikācijas saturu atbildīga vienīgi Jēkabpils novada pašvaldība un tā neatspoguļo
Eiropas savienības vai ALDA uzskatus.

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv