Eiropas kultūras mantojuma dienas!

EKMD_logo

Kā ik gadu septembra otrajā nedēļas nogalē norisināsies Eiropas kultūras mantojuma dienas! Šogad Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumi sešdesmit vietās visā Latvijā izcels vēsturisku notikumu vietas. Tā ir tematiska, mantojuma vietu saimnieku, entuziastu un speciālistu veidota kultūras pasākumu programma, kuras mērķis ir tuvināt cilvēkus kultūras mantojumam, vairojot izpratni par pieminekļu aizsardzību – aizsargājamo pieminekļu dažādību, vērtību apzināšanu un saglabāšanu.

Šogad Eiropas kultūras mantojuma dienu atklāšanas pasākums norisināsies

Raiņa muzejā “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts)

  1. septembrī plkst. 16.00!

Papildus informācija par Eiropas kultūras mantojuma
dienu pasākumiem visā Latvijā:
http://mantojums.lv/lv/aktualitates/eiropas-kulturas-mantojuma-dienas/

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv