Realizēts “Meža dienu 2017” projekts

meza_dienas

Jēkabpils novada pašvaldībai Latvijas Pašvaldību savienības un AS “Latvijas Valsts meži” Meža dienu 2017 projekta “Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei” ietvaros tika piešķirti 500,00 EUR no Mežu attīstības fonda. Projekta Moto: „Kopā nākotnes mežam!”

Piešķirtā finansējuma ietvaros tika iegādāti kokmateriāli un atjaunots viens no pieciem tiltiņiem – Dzirnavu tiltiņš Zasas muižas parkā. Kā viena no aktivitātēm bija plānota pasākuma organizēšana ar izglītojošu un informatīvu mērķi, kurā tiktu iesaistīta vietējā sabiedrība – bērni, jaunieši un pieaugušie. Pasākums tika organizēts Jēkabpils novada svētku laikā šī gada 25. augustā – novada iedzīvotājiem, pašvaldības starptautiskajiem sadarbības partneriem, viesiem, Jēkabpils ukraiņu biedrībai “JAVIR” bija iespēja iegūt informāciju un pašvaldības pārstāvju pavadībā iziet Zasas muižas parku, kurā tika atjaunots pēdējais no pieciem parkā esošajiem atjaunotajiem tiltiņiem. Tāpat Zasas muižas parkā šī gada 23. augustā norisinājās LIZDA Jēkabpils starpnovadu arodbiedrības biedru sporta spēles un atpūtas pasākums Zasas muižas parkā, kura ietvaros notika sportiska un izzinoša rakstura aktivitātes, Jēkabpils, Aknīstes, Krustpils, Salas un Viesītes novadu, kā arī Jēkabpils pilsētas pedagogiem un skolu darbiniekiem bija piedāvāta iespēja iepazīt Zasas muižas parku un pāriet pāri tajā esošiem pieciem tiltiņiem.
Atbildīgais par projekta īstenošanu Zasas pagasta pārvaldes vadītājs J.Krūmiņš.

Lit_Zarasai_Jekabpils_nov20170831_150954

Projektu speciāliste Agnese Kalniņa