Jēkabpils novada bērniem pašiem savi Bērnības svētki

Download PDF
  1. jūlija rīts ausa drēgns un mākoņains, bet, kad pie Rubenes pagasta estrādes sāka pulcēties mazākie Jēkabpils novada iedzīvotāji un viņu vecāki, krustvecāki un citi ciemiņi, tad mākoņi sāka atkāpties un ik pa brītiņam atļāva uzspīdēt arī saulītei.

Bērnības svētku sākumā visus klātesošos uzrunāja Rubenes pagasta estrādes namamāte Inta Tomāne, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags un Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Aļona Semeiko.

Mazos Bērnības svētku svinētājus uzņēma mikijpeles Mikijs un Minnija, kuri ar lielāko prieku palīdzēja vecākiem un krustvecākiem izšūpot bērnus īpašajās Bērnības svētku šūpolēs. Dziesmu prieku palīdzēja uzturēt mazās dziedātājas Paula Vībāne un Sindija Minalto skolotājas Anitas Ķikutes pavadībā.

Šogad Bērnības svētkus svinēja Marta Audzīte, Ieva Bondare, Toms Butāns, Jānis Bērziņš, Olivers Čāmāns, Maija Dilāne, Liene Dilāne, Zita Godļevska, Guntis Godļevskis, Annija Krūmiņa, Karīna Kakste, Enija Miežāne, Ralfs Markuss Mārāns, Aleksis Rubenis, Keita Rusiņa un Nellija Rusiņa.

Katrs Bērnības svētku gaviļnieks saņēma īpašo Bērnības svētku apliecību, bet krustvecāki parakstījās Bērnības svētku goda grāmatā. Mikijs ar Minniju stāstīja, ka katros svētkos jābūt arī dāvanām, tāpēc abi kopā katram gaviļniekam palīdzēja izvēlēties to, kas bērniem ļoti patika!

Paldies vecākiem un krustvecākiem par to, ka nenobijās no laika apstākļiem un atveda mazos gaviļniekus uz svētkiem, visiem novada kultūras darbiniekiem par gaviļnieku apzināšanu un Jēkabpils novada pašvaldībai par iespēju sagādāt mūsu bērniem skaistus un krāsainus svētkus!

DSC_0358

 

Aļona Semeiko, Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv