Volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasā

Jēkabpils novada svētku ietvaros Zasā norisinājās atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls. Volejbols pulcēja 8 sieviešu un 8 vīriešu komandas, kur prasmīgākās top-3 komandas sieviešu konkurencē bija:

3. vieta komandai „2002” (Līvāni), 2. vieta „Piedodiet” (Jēkabpils), un zelta medaļas un lielo kausu izcīnīja komanda „Gumaka māsas” (Jēkabpils). Vīriešu konkurencē labākie bija: 3. vieta – „Izdomā pats” (Jēkabpils), 2. vieta komandai „Ābeļi” (Ābeļu pagasts), un godpilnā pirmā vieta šogad mājiniekiem – komandai „Zasa”. Papildus volejbolam sporta laukumā norisinājās arī sievu nešanas sacensības, kur veiksmīgākās pāru komandas bija: 3. vieta komandai „Uz priekšu ar svešu sievu”, ko pārstāvēja Mairita Godļevska un Jānis Račkovskis, 2. vieta komandai „Upenieki” Maija un Dzintars Upenieki, savukārt 1. vieta komandai „Leimaņi” kuru pārstāvēja Iluta Tauriņa un Andis Kirillovs. Lodes grūšanas sacensības bja viens no skatītāju iecienītākajiem sporta veidiem šajā pasākumā, kur individuāli sacentās gan vīrieši grūžot 6 kg lodi, gan sievietes ar 4 kg smagu lodi. Sieviešu konkurencē vislabāk veicās: 3. vieta Agnesei Rubenei (6,3 m), 2. vieta Samantai Makoveckai (7,28 m) un zelta medaļa tika Valērijai Hartmanei (7,67 m). Vīriešu konkurencē top-3: bronzas medaļu izcīnīja Aivis Kokins (11,35 m), sudrabs – Indars Mucenieks (11,55 m) un zelta medaļu aizgrūda Guntars Dadeika (11,81 m). Vēl skatītāji un volejbola dalībnieki sacentās šautriņu mešanā, lodojošo šķīvīšu dartos un basketbola sodiņos. Paralēli volejbola turnīram, Zasas parka teritorijā norisinājās nūjošanas svētki, ko vadīja Aleksandras Krūmiņas fizioterapeita prakse. Dienas pirmajā daļā interesentem tika piedāvāta iespēja iemācīties pareizi nūjot, kā arī iesildīties un atsildīties pēc nodarbības. Nūjotāji veica 1,4 km garu trasi pa Zasas parka teritoriju un izturīgākie piedalījās „Nūjošanas festivāla” sacensībās. „Nūjošanas festivāls” tika īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Sieviešu konkurencē top-3 izcīnīja: 3.vieta Inesei Endzelei, 2.vieta Astrai Līcītei un 1.vieta Maijai Upeniecei. Vīriešu konkurencē: 3.vieta Dzintaram Upeniekam, 2.vieta Jānim Vecumam un 1.vieta Mārim Markātam. Arī bērni piedalījās nūjošanas festivālā un paši veiklākie bija: 3.vieta Edvardam Gavrilovam, 2.vieta Markusam Endzelim un 1.vieta Ivandai Kokinai.

Nākamais sporta pasākums – 16. septembrī spiningošanas sacensības Daugavas upē Dunavas pagastā (aiz pārceltuves), kad uzzināsim Jēkabpils novada makšķerēšanas triju posmu pašus prasmīgākos makšķerniekus.
Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Baiba Čākure
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv