Jaunjelgavā aizvadīta III Sēlijas novadu jauniešu diena

18. augustā Jaunjelgavā norisinājās jau III Sēlijas novadu jauniešu dienas “Dzimis Sēlijā”. Pasākuma mērķis bija turpināt veidot sadarbību starp Sēlijas novadiem jaunatnes darba jomā, kā arī veidot kopīgas tradīcijas un veicināt jauniešu līdzdalību.

Svētku svinīgo daļu atklāja Jaunjelgavas novada izpilddirektors Uldis Albiņš. Atklāšanas ceremonijā, izlozes veidā tika izlozēts VI Sēlijas novadu jauniešu dienas organizators. Nākošajā gadā IV Sēlijas jauniešu dienu organizēs Ilūkstes novads.
III Sēlijas novadu jauniešu diena tika aizvadīta sportiskā garā – jauniešu komandas no Aknīstes, Salas, Ilūkstes, Neretas, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novadiem startēja trīs disciplīnās – jautrajā futbolā, strītbolā un volejbolā. Sīvā konkurencē jautrajā futbolā Jēkabpils novads izcīnīja godalgoto otro vietu, volejbolā ieguvām pirmo vietu, bet strītbolā diemžēl neiekļuvām labāko trijniekā.
Pēcpusdienā jaunieši iesaistījās biedrības “Radi Jaunjelgavā” radošajās darbnīcās, kā arī vēroja Jēkabpils novada jauniešu „Street Warriors Zasa” šovu un paraugdemonstrējumus, iedvesmojās, tiekoties ar starptautiskajā misijā dienējušu karavīru, ugunsstaigāšanas instruktori Madaru Lazdiņu un Sēlijas patriotiem Kristīni Kalēju un Eduardu Kalki. Dienas noslēgumā tika apbalvotas jauniešu komandas, kuras dienas ietvaros piedalījās dažādās sporta disciplīnās. Pasākuma kulminācija bija mūzikas grupu „Dzelzs Vilks” un „Catalepsia” koncerts, kā arī diskotēka kopā ar DJ Kasparu Markševicu.
Paldies jauniešiem par atbalstu un dalību aktivitātēs visas dienas garumā. Paldies Jēkabpils novada pašvaldība par atbalstu Sēlijas jauniešu dienas īstenošanā, kā arī šoferītim par pacietību! Paldies Evijai Vectirānei un Jaunjelgavas jauniešiem par svētku organizēšanu!
Klinta Miežāne un Kitija Saviča,

Sēlijas jauniešu padomes “SēJa” pārstāves
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv