Aicinām pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Zarasai rajona pašvaldību

jurgita

Projekta Nr . DCI-NSAED/2014/338-493 “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros tiek organizēts pieredzes apmaiņas brauciens uz Zarasai rajona pašvaldību, Lietuvā.

Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Brauciena mērķis ir stiprināt Jēkabpils novada pašvaldības, NVO sektora un jauniešu   sadrabību ar  Zarasai rajona  pašvaldību un veicināt pieredzes apmaiņu vides  izglītības jautājumos.

Projekta ietvaros brauciens ir plānots šī gada 17.augustā, 48 cilvēku sastāvā no Jēkabpils novada, paredzot dalību pašvaldības darbiniekiem, NVO pārstāvjiem  un jauniešiem. Izbraukšana plānota no Jēkabpils novada administrācijas (Rīgas iela 150a, Jēkabpils) un no stāvlaukuma pie Zasas vidusskolas.
Saziņas valoda plānota krievu un angļu.

Pusdienas un transports  tiks apmaksāts projekta Nr . DCI-NSAED/2014/338-493  “Development education activities in Jekabpils local county municipality, through communication”   ietvaros.

Papildus izmaksas interesentiem : ieejas biļete Salakas izziņu takā – 1 EUR personai; gida pakalpojumiem  Salakas izziņu takas apskatei – 30 EUR (grupai).

Pieteikties braucienam līdz 14.augustam, sazinoties ar projekta vadītāju, jaunatnes lietu speciālisti  Jurgitu Bareiku rakstot uz epastu: jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv, vai zvanot 27620204; 29354160.

Programma

08.00 Izbraukšana no Jēkabpils novada administrācijas (Rīgas iela 150a, Jēkabpils)

1. 30 Izbraukšana no stāvlaukuma pie Zasas vidusskolas.

10.00 – Ierašanās Zarasai rajona pašvaldības ēkā (Sėlių sq. 22, LT-32110 Zarasai)

10.05 -10.45  Sveicieni un prezentācija no Zarasai rajona pašvaldības (Lielajā zālē ).( Sėlių sq. 22, LT-32110 Zarasai.)

10.45 -11.15 – Tējas/Kafijas pauze (Mazā zāle). Sėlių sq. 22, LT-32110 Zarasai.

11.15 – 11.45 Izbrauciens uz atkritumu apsaimniekošanas staciju, lekcija par  atkritumu šķirošanu – Statybininkų street 11, Zarasai.

11.50 -13.00  –  “Šlyninkos water mill” (Ūdensdzirnavas)  – Šlyninkos k., LT-32105, Zarasai rajons. Ekskursija pa 300 gadus vecām ūdensdzirnavām, tradicionālo ēdienu degustācija.http://www.slyninkosmalunas.lt/

13.00 -13.45 –  Salakas izziņas taka”, Laisvoji a. 14, Salakas, Zarasai rajons.

13.50  -16.30  –  Pārgājiens pa  Salakas izziņas taku. (Aptuvenais garums 5 km, laiks 2.5 h) http://grazute.lt/apmeklesana/izglitojosas-takas

Ieteicams padomāt par ērtiem apaviem un atbilstošu apģērbu. Pašlaik laika prognoze sola, ka lietus nebūs un gaisa temperatūra iesils līdz pat 23°C)

16.35 – 17.00  – Izbrauciens uz “Innovator Valley”, Labās prakses piemērs

18.00 –Mājupceļš. Izbraukšana uz  Jēkabpili.

Jurgita Bareika

Projekta vadītāja

Publikācija tapusi sadarbībā ar Eiropas Savienību. Par publikācijas saturu atbildīga vienīgi Jēkabpils novada pašvaldība un tā neatspoguļo Eiropas savienības vai ALDA uzskatus.

Print Friendly, PDF & Email