Jēkabpils novada sporta svētki Rubeņos

Pagājušajā nedēļas nogalē Rubeņos tika svinēti sporta svētki, šogad komandas sacentās volejbolā, florbolā, traktora vilkšanā, sumo cīņās, makšķerēšanā, pašvaldību darbinieku stafetēs, kā arī dažādās individuālajās disciplīnās. Sacensības atklāja mūsu novada puiši  ar aizraujošu ielu vingrotāju šovu „Street Warriors Zasa”. Volejbolā šogad savā starpā sacentās 10 vīriešu komandas, kur veiksmīgākie bija: 3.vieta „Quattro”, 2.vieta „Zasa” un zelta medaļas tika komandai „Leimaņi”, savukārt dāmu konkurencē sacentās 3 komandas: 3.vieta „SK Pilskalni” (Kalna pagasts), 2.vieta „Zasas meitenes” un 1.vietu izcīnīja komanda no Jēkabpils „Es nevaru izlasīt”. Florbolā veiksmīgākās vīriešu komandas bija: 3.vieta „Dignāja”, 2.vieta  „Leimaņi” un zelta medaļas tika gados pašiem jaunākajiem sacensību dalībniekiem – komandai „Rubeņi”. Kamēr Rubeņu sporta laukumā nosrisinājās spraigas cīņas starp komandām savā starpā nedaudz tālāk no mūzikas un līdzjutēju skaļuma savā starpā sacentās arī novada makšķerēšanas komandas. Makšķerēšanas komandām tika dotas 4 stundas, lai no Rubenes dīķa izvilktu kād vērā ņemamu lomu. Trešo vietu izcīnīja komanda „Zasa” ar 430 g lomu, 2.vieta tika „Ābeļu” pagasta komandai ar 513 g lomu, savukārt 1.vietas kauss un medaļas tika mājinieku komandai „Rubeņi” ar 600 g lomu. Vienas no skaļākajām sporta svētku cīņām bija „Sumo” disciplīna, kur savā starpā sākumā spēkojās pašvaldības darbinieku komandu pārstāvji un pēc tam arī pagastu komandas. Pašvaldības darbinieku starpā top 3 sadalīja: 3.vieta Arnis Timpa (Zasas pagasta pārvalde), 2.vieta Andris Savickis (Administrācijas komanda) un zelta medaļa tika Alvim Indriksonam (Administrācijas komanda). Tālāk cīnījās pagastu komandu pārstāvji, kur pēc 28 „Sumo” dueļiem veiklākie „sumisti” bija: 3.vieta Alvis Indriksons (Administrācijas komanda), 2.vieta Andris Savickis (Administrācijas komanda) un 1.vieta Elvijs Kalniškāns (Kalna pagasts). Stiprinieki savu spēku pierādīja „Traktora vilkšanas” disciplīnā, kur spēcīgākie bija: 3.vieta komandai „Leimaņi” pieveicot trasi 16,32 sekundēs, 2.vieta mājinieku komandai „Spēcīgie” ar 15,76 sekudēm, savukārt visaugstāko klasi parādīja 1.vietas ieguvēji „SK Pilskalni” (Kalna pagasts), kas traktoru iestūma finišā 14,83 sekundēs. Vēl jāpiemin mūsu pašvaldības administrācijas komanda, kas savā konkurencē izcīnīja 1.vietu, kā arī mājinieču komandu „Sarkangalvītes aizvilka”, kas pierādīja, ka traktoru var izkustināt arī  daiļā dzimuma pārstāves. Jēkabpils novada pašvaldības darbinieku stafetē labākie šogad bija: 3.vieta Zasas komanda, 2.vieta Rubeņi un 1.vieta Administrācijas komandai. Savā starpā spēkojās arī pārvalžu vadītāji un priekšsēdētājs, kur veiklākie bija: bronzas kausa ieguvējs – priekšsēdētājs Aivars Vanags, sudraba kausu izcīnīja Zasas pagasta pārvaldes vadītāja deleģētais pārstāvis Arnis Timpa, un zelta kauss tika mājinieku Rubenes pagasta pārvaldes vadītājai Intrai Kurmei.  Individuālajās disciplīnās dalībnieki mērojās spēkiem „Milzu šautriņās”,  „Pārbaudījumu trasē ar „Street Warriors Zasa””, līdzsvaru meklēja „Trakajā pēdā”, un savu precizitāti pārbaudīja disciplīnās „Lidojošo šķīvīšu darts”, „Basketbola soda metieni”, „Atmiņas spēle”, kā arī „Sauszemes makšķerēšana”. Pagastu kopvērtējumā saskaitot izcīnītās vietas top3: 3.vieta Zasas pagastam, 2.vieta. Rubenes pagastam un 1.vieta Kalna pagastam ar komandu „SK Pilskalni”.

Paldies visiem, kas piedalījās un organizēja sporta svētkus. Nākamais sporta pasākums jau pēc nedēļas – 11.augustā „Nakts turnīrs” Dunavā, kur spēlēsim Strītbolu, Pludmales volejbolu, Florbolu, Holi krāsu cīņām ,kā arī ir padomāts par dažādām izklaides aktivitātēm. Sākam spēlēt no plkst.22.00.

Ar foto galeriju no pasākuma vari iepazīties šeit >>

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Baiba Čākure