Vakance!

Job-Offer

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes Galvenā speciālista izglītības jautājumos vakanci – 1 slodze, uz nenoteiktu laiku.
Prasības pretendentam:

• augstākā pedagoģiskā izglītība vai augstākā izglītība un apgūta akreditēta programma pedagoģijā atbilstoši Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju;
  • labas prasmes darbā ar datoru (IT) un datu bāzēm;
  • vismaz piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze izglītības vadības vai metodiskajā darbā pēdējos piecos gados.

Kontaktinformācija – Izpilddirektors tālr. 65220733, 29126223,  Izglītības un kultūras pārvaldes vadītāja p.i. tālr. 65220737, 29183714.
Motivācijas vēstuli un CV līdz 2017.gada 14.augustam sūtīt uz e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv, vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī  (Reģ.Nr.90009116789).

Print Friendly, PDF & Email