Aicinām amatniekus un biedrības!

amat

Aicinām visus amatniekus un biedrības, kuru deklarētā un juridiskā adrese ir reģistrēta Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā, iesniegt priekšlikumus (idejas) par dāvanas izveidi, ko pasniegt Latvijas simtgadē dzimušiem bērniem, kuri tiks reģistrēti Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļā. Viena un tā pati biedrība vai amatnieks var iesniegt ne vairāk kā 3 priekšlikumus, iesniedzot tos vienā aploksnē.

Kritēriji, izstrādājot dāvanu:

  1. Iekļauta Jēkabpils novada simbolika (ģērbonis vai logo);
  2. Iekļauta atzīme par Latvijas simtgadi (bērns ir dzimis 2018. gadā).
  3. Dāvanai jābūt tādai, lai tā būtu pasniedzama gan zēna, gan meitenes dzimšanas gadījumā.
  4. Dāvana var būt gan praktiska, gan kā suvenīrs.
  5. Dāvanas (1 gab.) cena līdz 15.00 eiro.

Iesniedzot priekšlikumus, jānoformē brīvā formā izstrādāts apraksts par ideju un tās pamatojums (ar bildēm).

Priekšlikumus, attēlojamus vizuālā formā, lūgums iesniegt personīgi Jēkabpils novada pašvaldības Lietvedības nodaļā (2. vai 15. kabinetā) slēgtā aploksnē ar uzrakstu “Dāvana Latvijas simtgadē dzimušajiem bērniem” līdz 2017. gada 25. augustam.

Uz aploksnes lūgums norādīt:

Biedrībām- nosaukumu, reģistrācijas Nr., juridisko un faktisko adresi, telefona Nr.

Amatniekiem – vārdu, uzvārdu, deklarēto un faktisko dzīvesvietas adresi, telefona Nr.

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv