Ar Zivju fonda atbalstu palielināti zivju resursi Bancānu ezerā

Jēkabpils novada pašvaldība īstenojusi projektu “Zivju resursu pavairošana Jēkabpils novada Bancānu ezerā”, kas īstenots Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”.

Zivju fonda padome projektu apstiprinājusi 2017.gada 3.aprīlī (Zivju fonda padomes 2017.gada 21.marta sēdes protokols Nr.4.1-28e/2/2017). Zivju fonda piešķirtais finansējums projekta īstenošanai ir 111,79 eiro, līdzfinansējumu 563,39 eiro apmērā nodrošina Jēkabpils novada pašvaldība. Projekta ietvaros 6.jūlijā Bancānu ezerā ielaisti 1800 līdaku mazuļi, kurus piegādāja SIA “Rūjas zivju audzētava”.
Dzidra Nartiša,
Jēkabpils novada teritoriālās plānošanas speciāliste
K.Sēļa foto

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv