“Ģenerāļa kausa” izcīņas IV posms Krustpils novadā

27. jūnijā, Krustpils novada Kūku pagastā, vecajā Sūnu pamatskolā un tās apkārtne, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas IV posms. Jauniešu komandas no Sēlijas novadiem sacentās trīs disciplīnās: skrējienā militārajā šķēršļu joslā,kāpšanā klinšu sienā un virves vilkšanā.

Katru novadu pārstāvēja viena komanda četru jauniešu sastāvā. Jēkabpils novadu pārstāvēja: Terēze Stroža, Normunds Liepiņš, Rūdis Ermansons un Arvis Ziemelis. Kopvērtējumā Jēkabpils novada komanda izcīnīja II vietu, piekāpjoties vien jauniešiem no Krustpils novada.

Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa notiek jau trešo gadu. Pasākuma mērķi ir stiprināt valstiski – patriotiskās vērtības un zināšanas par Valsts drošību un aizsardzību, vienlaikus veicinot bērnu un jauniešu (13-25) sportiskās aktivitātes. Tāpat mērķis ir katru gadu noteikt labāko jauniešu komandu un stiprināt sadarbību starp Sēlijas novadu jauniešu. Posmu norises vieta ir Sēlijas novada pašvaldību un sadarbības novada teritorijas – Aknīste, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils novads, Nereta, Sala, Viesīte un Krustpils.
Nākošais Ģenerāļa kausa posms –orientēšanās, norisināsies jūlijā, Ilūkstes novadā.Paldies jauniešiem par dalību sacensībās kā arī Krustpils novadam par sacensību organizēšanu.
Jurgita Bareika

Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciāliste
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv