SĒLIJA ROTĀ Viesītē

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

1. jūlijā Viesītē notiks V Sēlijas Tautas mākslas svētki .Muzeja “ Sēlija” parkā no plkst.10.00 SĒLIJAS LIELTIRGUS, kurā tiks demonstrēti senie amati, notiks meistarklases un protams tirgošanās. Dienas garumā notiks novadu tūrisma informācijas stendu prezentācijas.

No plkst. 11.00 Svētku atklāšana un ieskandināšana .Darbosies brīvā skatuve kur dižosies visi novadi. Pēc dižošanās vokālo ansambļu un folkloras kopu sadziedāšanās.
Plkst. 12.00 Viesītes katoļu baznīcā dievkalpojums. Pēc Dievkalpojums koncertēs novadnieki Aigars un Gundars Godiņi.
Plkst. 14.00 Viesītes kultūras pils izstāžu zālē Sēlijas novada gleznotāju izstādes atklāšana, kā arī tikšanās un sarunas ar māksliniekiem.
Dienā centrālajā laukumā mēģinājumi deju kolektīviem, koriem, folkloras kopām, pūtēju orķestriem svētku Lielkoncertam.
Plkst. 17.30 Svētku gājiens un 18.00 Lielkoncerts “ Sēlija rotā”, kurā piedalīsies novadu amatierkolektīvi un profesionāli mūziķi un mākslinieki, noslēgumā svētku balle.

No Jēkabpils novada Sēlijas svētkos piedalīsies 13 tautas mākslas kolektīvi – jauktais koris “Putni”, VPDK “Solis” , “Deldze”, “Kaupre”, “Rasa”, JDK “Landi” un “Laude” ,folkloras kopas “Dignojīši” un “Kāre”, amatierteātri” Madagurči”, “Vienība”, ”Sateka”un vokālais ansamblis “Līksma”.Lieltirgū amatu prasmes demonstrēs novada amatnieki un mājražotāji – Rita Skrējāne, Jolanta Prauliņa un a/c “Rūme” amatnieki – Baiba Bite un Dainis Vecums.

 

Amatnieki un mājražotāji!
Viesīte aicina visus uz Lieltirgu muzeja “Sēlija” parka teritorijā no plkst. 10.00 – 17.00.
(Pašiem jānodrošina galds vai sols, elektrības padeve būs nodrošināta)

 

Inta Tomāne
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv