Sociālā aprūpes nama „Mežvijas” iemītniekus apciemo Ābeļu pagasta amatierteātris

Nelīst, lietus, nelīst, lietus (līgo! līgo)
Šodien lietus nevajaga (līgo!)
Salīs manas Jāņu zāles,
Salīs paši Jāņa bērni.

 Dod, Dieviņi, Saules gaismu,
Dzen lietiņu jūriņai,
Lai iekūra Jāņa bērni
Kalnā Jāņa uguntiņu.

2017. gada jūnija mēnesis Jēkabpils novadā saistās ar vēlēšanām, Līgo un Jāņu dienu. Iepriekš minēto notikumu ietvaros, Jēkabpils novada Leimaņu pagastā, Mežgalē, Mežgales kultūras namā 2017. gada 21. jūnijā pl. 18:00 Vasaras saulgriežu priekšvakarā ciemojās Ābeļu pagasta amatierteātris ar izrādi “Dūdene zin“. Lugas autors – A.Niedzviedzis, iestudējuma režisors: Pēteris Draņevičs. Lomās – Jānis Salmiņš, Svetlana Koriņeva, Ineta Survillo, Maija Veide, Mārīte Rocēna, Tekla Gribuste, Daina Akmene, Ilze Brūvere.

Ābeļu pagasta amatierteātris seniorus Jēkabpils novada Sociālās aprūpes namā “Mežvijas” apciemoja jau otro reizi gada laikā. Jāsaka, ka iestudējuma režisors Pēteris Draņevičs un amatierteātra lomu izpildītāji iemītnieku sirdīs ir atstājuši patīkamus iespaidus. Uzvedums tika noskatīts ar smiekliem un skaļiem aplausiem. Komēdijas beigās notika sadziedāšanās, kā arī neizpalika Jāņu un Līgu sveikšana. Pēc sadziedāšanās ikviens varēja pacienāties ar pašceptiem pīrādziņiem un kvasu.

Liels paldies ikvienam, kas piedalījās šī pasākuma tapšanā!

 

SAN „Mežvijas” vadītājs – sociālais darbinieks Kaspars Vaišlis

tālr. 26558814

Autora foto

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv