Zasas pagastā norisinājās lekcija par atkarībām un to izraisošajām vielām pieaugušajiem

16. maijā Zasas pagasta kultūras namā pieaugušajiem bija piedāvāta iespēja noklausīties lekciju un piedalīties diskusijā par tēmu “Spēks bezspēcībā” par atkarīgo cilvēku domāšanas veidu un iespējām to mainīt. Pasākums notika projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Lekcijas par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi vadīja „Straupes narkoloģiskās slimnīcas” pusaudžu rehabilitācijas kolektīva „Saulrīti” speciāliste, sniedzot dalībniekiem informāciju par atkarību profilaksi, kā arī vecāku ietekmi jauniešu attīstībā un apreibinošo vielu lomu tajā.

Projekta vadītāja

Baiba Čākure

Autores foto

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv