Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā

IZSLUDINA PIETEIKŠANOS BĒRNU DIENAS NOMETNEI LEIMAŅU PAGASTĀ

NO 13.07.2017.-17.07.2017.

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8-12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 13.-17.jūlijam. Nometne norisināsies 5 dienas, no 13.-17. jūlijam (Pielikumā nometnes dienas plānā). No š.g. 16.-17. jūlijam plānota nakšņošana teltīs. Vietu skaits ierobežots (nometne plānota 15 dalībniekiem), dalībai nometnē tiks apstiprināti atbilstoši pieteikuma reģistrācijai. Pieteikšanās līdz 30.jūnijam sūtot parakstītu pieteikumu uz e-pastu baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv, vai iesniedzot personīgi pagastu pārvaldēs vai novada administrācijā, informācija pa tālr.28677242. Dalība nometnē –  bez maksas.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta:

  • Ēdināšana (brokastis, pusdienas un launags, kā arī vakariņas nometnes 4.dienā);
  • Transports, kas nogādās nometnes dalībniekus uz un no nometnes norises vietas;
  • Visi nometnes dalībnieki tiks apdrošināti;
  • Ekskursija;

Lai piedalītos nometnē, dalībniekiem ir nepieciešama:

  • VESELĪBAS IZZIŅA no ģimenes ārsta, kas ir ne vecāka par 10 darba dienām pirms nometnes pirmās dienas (t.i. ģimenes ārsta izziņa nedrīkst būt izsniegta ātrāk kā 29. jūnijā). Izziņa būs nepieciešama tikai pēc dalībnieka apstiprināšanas nometnē;
  • APĢĒRBS: Vējjaka; lietus izturīgs apģērbs; apavi (lietainam laikam, čības brīvajam laikam), apavi pārgājienam; apģērbs vēsākam laikam (džemperis, siltas bikses); ērts apģērbs sportošanai; peldkostīms vai peldbikses; cepure (aizsardzībai no saules);
  • Telts, guļammaiss un tūristu paklājs nometnes 4. dienai.

Nometnes_dienas_plāns

Pieteikuma_veidlapa

Baiba Čākure

28677242

baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv