Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programmā uzsāk īstenot Jēkabpils poļu biedrības “Rodacy” projektu

Sabiedrības integrācijas fonda padome ir apstiprinājusi programmas “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” rezultātus. Projektus īstenos 6 biedrības, tajā skaitā Jēkabpils poļu biedrība “Rodacy” savu iniciatīvu “Piederības iedvesma Latvijas valstij. Ita Kozakeviča”.

Projekta ietvaros mazākumtautību biedrības un nodibinājumi īstenos projekta aktivitātes, kurās vienlaikus piedalīsies vienāds skaits mazākumtautību un latviešu jauniešu (50% / 50%) no pēc iespējas vairāk skolām. Biedrība “Rodacy” vienojusies, ka projektā piedalīsies jaunieši no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Ābeļu pamatskolas.

Konkursa mērķis ir veicināt mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbību, kopīgi īstenojot dažādus projektus, piemēram, vērstus uz vienotu vēstures, kultūras un politisko norišu izpratni.

Finansējums programmai tiek piešķirts no Sabiedrības integrācijas fonda administrētajiem valsts budžeta dotāciju līdzekļiem, šim gadam tie ir 30 000 EUR.

Projektu īstenošanas periods ir no š.g. 15. maija līdz 31. oktobrim.

 

Pēc www.sif.gov.lv informācijas sagatavoja Agita Pleiko

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv