“Ģenerāļa kausa” izcīņas III posms Dignājas pagastā

Download PDF

31. maijā, Jēkabpils novada Dignājas pagastā, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas III posms. Jauniešu komandas no pieciem Sēlijas novadiem un Krustpils pārbaudīja savas prasmes orientējoties Dignājas pagastā. Katru novadu pārstāvēja viena komanda, četru jauniešu sastāvā. Jēkabpils novadu pārstāvēja Ingrīda Pavlovska, Toms Jurgevičs, Ralfs Daģis un Daniels Daģis. Kopvērtējumā Jēkabpils novada komanda izcīnīja 3. vietu, piekāpjoties vien jauniešiem no Ilūkstes un Aknīstes novadiem. Orientēšanās ietvaros jauniešiem bija jāatrod 9 kontrolpunkti un jāizpilda uzdevumi. Tika vērtēti rezultāti kontrolpunktos un kopējais laiks trasē.

Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa notiek jau trešo gadu. Pasākuma mērķi ir stiprināt valstiski – patriotiskās vērtības un zināšanas par Valsts drošību un aizsardzību, vienlaikus veicinot bērnu un jauniešu (13-25) sportiskās aktivitātes. Tāpat mērķis ir katru gadu noteikt labāko jauniešu komandu un stiprināt sadarbību starp Sēlijas novadu jauniešu.

Posmu norises vieta ir Sēlijas novada pašvaldību un sadarbības novada teritorijas – Aknīste, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils novads, Nereta, Sala, Viesīte un Krustpils.

Nākošais Ģenerāļa kausa posms – militārā šķēršļu trase Krustpils novadā, pie Sūnu pamatskolas.

Paldies jauniešiem par dalību sacensībās kā arī Dignājas pagasta jauniešiem: Normundam, Kitijai, Lindai, Ievai, Agitai, Alisei, Ērikam, Solvitai, Terēzei par palīdzību pasākuma organizēšanā!

Jurgita Bareika

Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciāliste

Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv