Draugu sarunas Rubeņos

28. maijā Jēkabpils novada Rubeņos notika pasākums bērniem , jauniešiem un ģimenēm. Lai kopā pavadītu brīvo laiku dažādās nodarbēs un sarunās, ģimenēm tika piedāvāta radošā darbnīca “Sapņu māja”. Mājas būvēja un krāsoja 8 ģimenes – Pauļuku ģimene no Bebrenes, Uļjanovu ģimene no Aknīstes, Minalto ģimene un Borovkovu ģimenes no Zasas, Strēlnieku, Bērziņu, Brakovsku un Virbuļu ģimenes no Rubenes pagasta.

Visas dienas garumā parkā darbojās ģimeņu pļava, zaķu pļava, emociju pļava, izjūtu pļava. Katrā vietā varēja atrast savu nodarbi un saņemt prieka un emociju devu. Īpašas sajūtas sagādāja 3D šūpoles. Arī poniji piesaistīja mazo apmeklētāju uzmanību.

Ģimeņu pļavā sevi pirmo reizi novadam pieteica mūsu novada ielu vingrotāji –“Street Warriors Zasa”, kurā darbojas četri puiši – Alvis Kazanausks, Vadims Kuzmenko, Ēriks Šušarins, Ansis Amols.

Sportiskie, atraktīvie jaunieši sniedza aizraujošus paraugdemonstrējumus un iesaistīja arī klātesošos savās aktivitātēs. Lai aktīva darbība un izdošanās turpmāk!

Noslēgumā sekoja svētku koncerts “Draugu sarunas”, kurā piedalījās bērnu un jauniešu kolektīvi no Sēlijas novadiem (Jēkabpils, Aknīstes, Viesītes, Salas) un Jēkabpils pilsētas – vokālais ansambļi “Puķuzirņi”, tautas deju kolektīvi: “Pērkonītis”, “Sprigulītis”, ”Cīrulīši”, pop-grupas: ”Kamolītis”, “Supermeitenes” un Aknīstes BJC pop-grupa, mūsdienu deju grupas: ”Just do it”, “Selfie girls”, “Lady”, ”Virpulis”, “ Virpulītis”, “Mazie virpulīši”, “ Hop-hip” un solists – mazais cālis Daniels Ruško. Paldies mazajiem talantiem un viņu skolotājām- Anitai Ķikutei, Sandrai Radiņai, Andai Jurģevičai, Ilonai Pūdānei, Ligitai Ludānei, Ivetai Januševskai, Lilitai Bārdulei, Intai Mežaraupei un Madarai Ozoliņai. Kopā ar “Burbuļciema” Saules zaķi un ģitāristu Bārdiņu baudījām skanošu  koncerts draudzīgā atmosfērā.

Paldies visiem par sadarbību un atbalstu – Baibai Čākurei, Jurgitai Bareikai, Laurai Rubiķei, Rubeņu pamatskolai – direktorei Inārai Kantānei, skolotājai Sandai Kuklei, skolēniem – Ralfam Valainim, Mairim Rubiķim, Jānim Zālītim, Amandai Okmanei, Marekam Petenko!

Paldies par finansiālo atbalstu Jēkabpils novada pašvaldībai!

Ir aizvadīts tradīciju pasākums, kas iekrāso kopā pavadīto laiku neatkārtojamās krāsās un piepilda to ar īpašu saturu. Tuvas un sirsnīgas attiecības ar līdzcilvēkiem un savstarpējs atbalsts ģimenē ikvienam no mums sniedz prieku un vairo laimes izjūtu ikdienā.

Jauku, saulainu, siltu vasaru ikvienam!

Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>

 

Inta Tomāne, Rubenes KN vadītāja, pasākuma organizatore

K.Sēļa foto

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv