Jēkabpils novada jaunieši piedalās “Ģenerāļa kausa” izcīņas II posmā

 
19. maijā, Viesītes āra sporta kompleksā, norisinājās 2017. gada “Ģenerāļa kausa” izcīņas II posms. Jauniešu komandas no septiņiem Sēlijas novadiem un Krustpils sacentās futbolā. Katru novadu pārstāvēja viena komanda, četru jauniešu sastāvā.

Jēkabpils novadu pārstāvēja Normunds Liepiņš, Kristers Krēsliņš, Ritvars Kusiņš, Ivo Biliničs un Samanta Vinciune. Kopvērtējumā, Jēkabpils novada komanda izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties vien jauniešiem no Ilūkstes novada. Samanta ieguva arī “labākās spēlētājas” apbalvojumu.

Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa notiek jau trešo gadu. Pasākuma mērķi ir stiprināt valstiski – patriotiskās vērtības un zināšanas par Valsts drošību un aizsardzību, vienlaikus veicinot bērnu un jauniešu (13-25) sportiskās aktivitātes. Tāpat mērķis ir katru gadu noteikt labāko jauniešu komandu un stiprināt sadarbību starp Sēlijas novadu jauniešu.
Posmu norises vieta ir Sēlijas novada pašvaldību un sadarbības novada teritorijas – Aknīste, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils novads, Nereta, Sala, Viesīte un Krustpils. Sacensības norit vairākos posmos laikā no 2017.gada marta līdz novembrim. Sacensību dalībnieki ir jauniešu (vecumā no 13-20 gadi) komandas, katrā komandā četri dalībnieki, kas pārstāv savu novadu. Vismaz viens komandas dalībnieks ir meitene.
Nākošais Ģenerāļa kausa posms – orientēšanās, norisināsies 31. maijā, Jēkabpils novada, Dignājas pagastā.
Paldies jauniešiem par dalību sacensībās kā arī Sēlijas novadu jaunatnes padomes “SēJa” pārstāvēm Kitijai un Klintai par atbalstu.
Jurgita Bareika,

Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciāliste
Klintas Miežānes foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv