Reģistrējies 3.Lauku kopienu parlamentam | 15.-18.jūnijs, Kandava

Atgādinām, ka vēl joprojām mīļi gaidām jūsu pieteikumus Lauku Kopienu parlamentam!
No 15. līdz 18.jūnijam Kandavā notiks 3.Latvijas Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde”. Parlamenta norises vieta būs Kandavas kultūras nams (Lielā iela 28), kur vienkopus pulcēsies līdz 300 aktīvo lauku iedzīvotāju, biedrību un pašvaldību pārstāvji, akadēmiķi, politikas veidotāji un citi lauku attīstības entuziasti.
Pasākuma programma

Pasākumam iespējams reģistrēties ej.uz/3LLKP. Vietu skaits ierobežots.

Priecāsimies par Jūsu dalību visās parlamenta dienās, tomēr, ja netiekat uz visām dienām, variet droši piedalīties arī atsevišķās dienās:
– 15. jūnija dzirdēsim Raimonda Graubes un citu spēka cilvēku uzrunas, diskutēsim un uzklausīsim brīnišķīgus personiskās pieredzes spēka stāstus par “Mūsu pašu spēku”, kā arī dalīsimies paši ar saviem ēdieniem, dzērieniem un spēka stāstiem;
– 16. jūnija rītu sāksim ar ziņojumiem no 8 ministrijām par situāciju lauku teritorijā attiecīgajā nozarē sesijā “Latvijas Lauki šodien”, ko turpināsim ar viedokļu līderu paneļdiskusiju “Vai Latvijas lauki kļūs pagātne?“;
– 16. jūnija pēcpusdienā 10 darba grupās kopā ar valsts pārvaldes pārstāvjiem, akadēmiķiem un praktiķiem runāsim par LEADER/SVVA pēc 2020. gada, Latvijas reemigrācijas plānu, Reģionālajām pamatnostādnēm, Lauku attīstības programmu pēc 2020. gada, Nacionālā attīstības plāna vidustermiņa novērtējumu, Deleģējuma funkcijām, Sabiedrības iesaisti pašvaldības darbā u.c. izstrādājot konkrētus priekšlikumus un ierosināmās izmaiņas.
– 17. jūnija rītā kopā ar Eiropas Parlamenta deputātiem, politikas veidotājiem, akadēmiķiem un citiem viedokļu līderiem diskutēsim, uzklausot izstrādāto rīcības plānu un vīziju sesijā “Visai Latvijas jādzīvo!
Līdztekus minētajām darba sesijām ik vakaru būs iespēja savstarpējām diskusijām, pieredzes apmaiņai, Kandavas un apkārtnes izziņai, un, protams, dančiem un atpūtai.
Plašāk šeit >>
Anita Seļicka,
izpilddirektore,
Latvijas Lauku forums,
t. 29442492
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv