Noslēdzies Jēkabpils novada 2017. gada zolītes čempionāts

Zoli spēlē katrs piektais Latvijas iedzīvotājs – tā apgalvo šīs kāršu spēles cienītāji un sauc to par latviešu nacionālo prāta asināšanas nodarbi. Zolīte neapšaubāmi ir populārākā kāršu spēlē Jēkabpils novadā, ko pierādīja arī šis Zolītes čempionāta gads kopumā pulcējot 93 dalībniekus.

Šogad finālu izspēlējām 12.maijā Rubenes kultūras namā, piedaloties 32 pārstāvjiem no visiem mūsu novada pagastiem, kā arī 3 pārstāvjiem no Biržu pagasta. Pēc 6 kārtām Jēkabpils novada kausus un piemiņas balvas izcīnīja: 6.vieta – Juris Zariņš (Zasa) ar 24 lielajiem un 42 mazajiem punktiem, 5.vieta – Gundars Gremze (Rubeņi/Slate) ar 24 lielajiem un 65 mazajiem punktiem, 4.vietu izcīnīja zasietis Jānis Kokins ar 26 lielajiem un 29 mazajiem punktiem, veiksmīgākais trijnieks un 3.vietu ieņem Māris Rusiņš (Leimaņi) ar 26 lielajiem un 110 mazajiem punktiem, 2.vieta – Andris Ribāks (Ābeļi) ar 27 lielajiem un 91 mazajiem punktiem un šī gada čempiona tutulu nopelnīja Leimaņu pagasta komandas dalībnieks – Modris Krastiņš ar 32 lielajiem un 107 mazajiem punktiem. Fināla „Lielākā zolmaņa” titulu izcīnīja 1.vietas pārstāvis Modris Krastiņš (Leimaņi), jo 4 uzvarētas „zolītes” bija 4 dalībniekiem, kas savukārt nozīmē, ka balvu izcīna kopvērtējuma augstākās vietas īpašnieks.

Ir patiess prieks ka līdzīgi kā citas prāta spēles, arī zolīte vieno gan vecus, gan jaunus, čempionātā piedalās radinieki un pasākums norit veselīgā konkurencē starp pagastiem. Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās čempionāta 6 posmos, kā arī veiksmīgākajiem 32 čempionāta zolmaņiem kas cīnījās finālā. Lai šis gads ir veiksmīgs ne vien kārtīs, bet it visā kur piedalaties! Tiekamies 2018. gada zolītes čempionātā!
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

B.Čākure
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv