27. maijā Tadenavas iedzīvotāju salidojums!

2017. gada 27. maijā plkst. 15.00 Tadaines klubā bijušo un esošo Tadenavas iedzīvotāju un darbinieku salidojums ,,Atvērsim atmiņu lādi”.

Pasākums veltīts Latvijas simtgadei.
Gadi bez apstājas rit… Cilvēks var aiziet, bet aiz viņa paliek atmiņas, dzīvē piedzīvotie priecīgie, gan skumjie brīži. Var mainīt dzīves vietu, bet dzimto vietu nekad. Tā paliek mūžīgi. Lai kur mēs dzīvosim, bet domās vienmēr atgriezīsimies savā dzimtajā pusē. Izstaigāsim tos ceļus pa kuriem projām gājām. Atcerēsimies savu pirmo skolu, tuvāko kaimiņu, savas dzimtās mājas, pirmo darba vietu un darba kolēģus. Salidojums būs brīdis, lai satiktos ar cilvēkiem, ar kuriem pirms daudziem gadiem, tik daudz piedzīvots. Atcerēsimies pavadītos dzīves un darba gadus, dalīsimies savās atmiņās.
Uz tikšanos Tadenavā!
Jēkabpils novada Tadenavas bibliotēkas vadītāja
Aina Timofejeva
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv