Mana Latvija

Download PDF
Latvijas Valsts simtgades svinības ir iespējama godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu, izstāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju.

Maija pirmajā nedēļā visās novada kultūras iestādēs notika pasākumi veltīti Latvijas neatkarības atjaunošanai. Ar šiem svētku pasākumiem atklājām ceļu uz Latvijas simtgadi.
Rubenes kultūras namā (sadarbībā ar Rubeņu pamatskolu) notika svinīgs brīdis, kurā skolēni piedalījās ar muzikālu dzejas kompozīciju. Tālāk sekoja stāsts par karavīra profesiju, kas radīja lielu interesi kā skolēniem tā arī pieaugušajiem.
Pasākuma II daļa turpinājās parkā ar aizraujošām stafetēm un sacensībām. Īpaši saistošs bija peintbols, kā arī jaunais parka boulings.
Pasākuma apmeklētāji vēlējumu stendā Latvijai 100 atstāja savas domas un labus vārdus.
Noslēgumā kopīgs cienasts un sarunas pie balti klāta galda. Pīrāgus ar īstu Latvijas smaržu un zupu uz ugunskura bija sarūpējušas kultūras nama interešu kopas “Gardēdis” saimnieces.
Rīta pusē tika atklāta rokdarbu pulciņa darbu izstāde “Rakstu rakstus izrakstīju…”. Izstādē apskatāmi Elzas Zakarevskas, Valijas Bogdānes, Inas Dāboliņas, Lauras Valaines, Antas Rubiķes, Ligitas Zālītes un Anitas Mikitovas rokdarbi. Aicinu apmeklēt izstādi līdz 19. maijam.
Paldies visiem kas piedalījās pasākumā, jo saulīte šajā dienā neskopojās ar savu siltumu un bija patīkami atpūsties brīvā dabā. Paldies par aizraujošo stāstījumu un aktivitātēm Zemessardzes 56. kājnieku bataljona 1. rotas komandierim, kapteiņleitnantam Guntaram Rožlapam.
Daži vēlējumi no rakstītā:
Latvija ir miers. Lai Latvija ir zaļākā valsts. Es Latvijai novēlu daudz laipnu un jauku cilvēku.
Vairāk pozitīvu cilvēku Latvijai.
Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>
Rokdarbu izstādes foto šeit >>
Rubenes kultūras nama vadītāja Inta Tomāne

K.Sēļa foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv