Rokdarbu izstāde Kalna bibliotēkā

Download PDF
No 18. aprīļa līdz 20. maijam Kalna bibliotēkā skatāma rokdarbu izstāde, kurā eksponēti 93 darbi, kurus darinājušas Kalna pagasta rokdarbnieces. Tie ir gan adījumi, krāšņi tamborējumi un izšuvumi, filcējumi, gan citās tehnikās darināti darbi. Priecē krāsu daudzveidība un raksti cimdos, zeķēs, segās un sedziņās, lakatos, galdautos un citos darbos.

Darbu autores stāsta, ka rokdarbi ir lielisks relaksācijas un atpūtas veids, pat sava veida meditācija. Šī nodarbe rada gandarījumu, prieku un iedvesmu, tā ir krāsu terapija sirdsmieram. Tas ir rūpīgs un precīzs darbs un reizē arī saruna ar sevi un domu lidojums, kas raisa pozitīvas emocijas. Visbiežāk rokdarbnieces savas prasmes pārmantojušas un iedvesmu smēlušās gan no mammas vai vecmāmiņas, gan draudzenēm, gan no mājturības skolotājām.
Paldies mūsu pagasta čaklajām rokdarbniecēm – Ņinai Caunei, Zentai Kellertei, Ritai Lazdiņai, Rasmai Lācītei, Antonijai Līcei, Sandrai Līcei, Lolitai Mažorei, Sanitai Mažorei, Unai Mažorei, Ainai Pabērzai par piedalīšanos izstādē un tās apmeklētājiem dāvāto prieku!
Maruta Orbidāne,

Kalna bibliotēkas vadītāja
Autores foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv