Teātru festivāls “Laipiņa”

29. aprīlī Rubenes KN bērnu teātra pulciņš ”Dadzīši” piedalījās bērnu un jauniešu teātru festivālā „Laipiņa” Jēkabpilī. Šeit mums bija iespēja ne tikai vērot citu kolektīvu sniegumu, bet arī nodemonstrēt savas prasmes, piedāvājot skatītāju vērtējumam ludziņu ”Balle vistu kūtī”. Bijām gana uztraukušies, bet arī apņēmības pilni parādīt ko protam ne tikai uz savas, bet arī uz Jēkabpils TN skatuves. Vislabākais novērtējums bija skaļie aplausi un bērnu sirsnīgie smiekli skatītāju zālē.

Jāpiebilst, ka vienu no četrām izvirzītajām nominācijām astoņu festivālā izrādīto lugu konkurencē ieguvām arī mēs. Par labāko aktieri žūrija atzina „Dadzīšu” dalībnieku Armīnu Arntu, kurš izrādē ne pa jokam bija iejuties bargā saimnieka lomā. Mājās atgriezāmies ar festivāla dalībnieku sarūpētajām dāvanām, labu garastāvokli un apņemšanos piedalīties šādos pasākumos arī turpmāk.
I.Kantāne,

teātra pulciņa „Dadzīši” vadītāja
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv