Nakts stratēģijas spēle jauniešiem “Rūķi pret sabotieriem”

 

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

“Es eju naktī, un nekas nav tik viegli kā atrast ceļu naktī. Es paļaujos uz savām kājām, es paļaujos uz savām acīm – man nav cita, uz ko paļauties tumsā un naktī. Kas ir diena? Tā ir citu cilvēku pieredze. Ceļš ir citu cilvēku pieredze un takas. Bet naktī ir mana pieredze un tikai mans ceļš.” (I. Ziedonis)

Projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros, tiek organizēta nakts stratēģijas spēle jauniešiem, par vides izglītību.

Spēles norises laiks ir 20. maijs, no plkst. 21.00 līdz  plkst. 01.00. Spēle norisināsies Zasas pagastā, tādēļ visus interesentus aicinām pulcēties pie Zasas vidusskolas un  jau no plkst.20.30 tiks uzsākta dalībnieku reģistrācija spēlei.
Nakts spēlē Tev tiek dota iespēja iepazīt savu instinktu spēku un sajust vidi ar visiem pieciem maņu elementiem. Slīdošas ēnas, čabošas lapas un Tava trauksmainā elpa. Vai tas bija vējš, vai arī tur tiešām dzirdami zaglīgi soļi? Negaidīts gaismas stars sejā un sākas pakaļdzīšanās cauri tumsas piepildītam mežam – viss lai pagūtu izpildīt slepeno misiju, pirms to atklājis pretinieks. Iespējams, šis ir aizraujošākais un trakākais sestdienas vakara pavadīšanas veids!
Kamēr dienas kļūst aizvien garākas un aizvien vairāk laika tiek pavadīts saulītē, arī naktīs mežos norisinās dzīvīga darbošanās. Īstenībā tieši nakts mistērijām caurvītajā klusumā meži atdzīvojas.
Mēs visi skolā mācamies, ka augi un koki ražo mums cilvēkiem un dzīvniekiem tik ļoti nepieciešamo skābekli. Ar katru gadu arvien vairāk mežu pasaulē tiek izcirsti dažādo cilvēka ekonomisko vajadzību dēļ. Par laimi, Latvijā meži klāj lielu daļu valsts teritorijas un nereti mēs ļoti ar tiem lepojamies, katru gadu ejam lielajā talkā un kopjam savu zemīti. Bet kāpēc katru gadu mums atkal un atkal jākopj tās pašas vietas? Kāpēc arvien mūsu lepnums tiek tā piesārņots un piegružots? Mums patīk atpūsties dabā, svaigs gaiss, atsvaidzinošs zaļums un plašums, lai izskrietos! Nakts spēlē pārbaudīsim paši cik daudz prieka tāda laika pavadīšana spēj sniegt, kā arī pārrunāsim kādu kaitējumu meža ekosistēmai nodara izmestie atkritumi, cik ilgi tie sadalās un kā šo problēmu varētu risināt.
Nakts laikā varēsiet iejusties gan rūķu lomā, kuriem nāksies sakopot visas savas maņas un izveicību, lai paveiktu misijas, gan arī sabotieru lomā, kuri spēli apgriezīs pavisam kājām gaisā.
Tiekamies 20. maija vakarā, plkst. 21:00 pie Zasas vidusskolas!
Pieteikties spēlei var līdz 18. maijam. Piesakies tiešsaistē, aizpildot pieteikuma veidlapu: http://ej.uz/kq3t vai arī raksti  ziņu uz tel. 29354160, vai  jurgit.bareika@jekabpilsnovads.lv  ar tekstu: Nakts stratēģijas spēle, vārds, uzvārds, dzimšanas gads, telefona numurs.
Dalībnieku vecums – 16+ gadi.
Dalība pasākumā bez maksas.

Piesakies spēlei individuāli, komandas tiks sadalītas uz vietas, ņemot vērā to, ka atsevišķi jaunieši vēlēsies būt vienā komandā!
Pievienojies piedzīvojumam un pacel bērnības spēles jaunā līmenī!
Pasākumu organizē Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību Piedzīvojuma Gars.

Nakts stratēģijas spēle  tiek organizēta projekta  “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493. Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā. Projekta ietvaros paredzēts organizēt sekojošas aktivitātes: lekcijas, apmācības, pieredzes apmaiņas braucienu, un radošas, izglītojošas un motivējošas aktivitātes jauniešiem.

Projekta vadītāja
Jurgita Bareika

Publikācija tapusi sadarbībā ar Eiropas Savienību. Par publikācijas saturu atbildīga vienīgi Jēkabpils novada pašvaldība un tā neatspoguļo Eiropas savienības vai ALDA uzskatus.

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv