Piedalies Raiņa baznīcas un savas garīgās pašcieņas atdzimšanā!

Dievnams, kurā kristīts Rainis – Červonkas evaņģēliski luteriskā baznīca ir piedzīvojusi dažādus laikus. Minerālmēslu noliktavas periods atstājis kailas tās telpas. Un Latvijas iztukšošanās – sāpīgi vientuļa apkārtni.

Tomēr atdzimšana ir sākusies. Pēdējos divos gados šeit regulāri notiek garīgi piesātināti kultūras pasākumi, kas ļauj katram no mums justies kā cilvēkam – garīgai būtnei, kas var stāvēt vējā un dubļos, lai redzētu, kā paceļas krusts virs iepriekš novārtā pamesta dievnama. Cilvēkam, kuram nesalst sniegā un caurvējā, jo viņā mīt dvēsele – silta un gaiša. Cilvēkam, kurš piedzīvo kaut ko no brīnumainās atmodas izjūtas; tās tīrās stīgas, kuras tik ļoti pietrūkst mūsu ikdienā…

Červonkas evaņģēliski luteriskā draudze kopā ar biedrību “Ūdenszīmes” aicina ikvienu piedalīties ar saviem talantiem šai notikumā:

  • Sniedzot koncertus, dzejas lasījumus, teātra izrādes.
  • Ziedojot baznīcas remontam:

Kaldabruņas Evaņģēliski luteriskā draudze
R.N. 99500002536
Norēķinu konts: A/S Swedbank
LV09HABA0551032030225

 

Biedrība “Ūdenszīmes”, ar norādi “Červonkas baznīcas atdzimšanai”*
R.N. 50008116341
Norēķinu konts: A/S Swedbank
LV09HABA0551017637656

*Ziedojumu pārskaitot uz biedrības kontu, ir iespējams saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atlaides.

 

Par pasākumu piedāvājumiem lūdzam zvanīt draudzes priekšniecei Elgai Vuškānei – t. 26244206, vai biedrības “Ūdenszīmes” vadītājai Ievai Jātniecei – t. 29548967.

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv